Startuoja naujas Vilniaus futbolo projektas - VRFS Lyga 8x8 ! Visos

Skubame pranešti, kad pagaliau, Vilniuje, startuoja naujas futbolo projektas - Lyga 8x8. Ir jis tikrai įvyks!  Projektą vykdys Asociacija VRFS.

Skelbiame komandų registraciją, kuri vyksta laisva forma el paštu paulius@sfl.lt . Registracija vyks iki kovo 17 d.

Pirmenybių pradžia: balandžio mėn 21 d.

Rungtynių dienos, vieta, laikas: tik antradieniais, LFF stadionas, nuo 19 iki 21.15 val.

Formatas: Rungtyniaujama 1/2 futbolo aikštės (skersai), rungtynių trukmė - 2 kėl x 30 min (su 5 min pertrauka)

Sistema: II ratų pirmenybės pagal sistemą pavasaris-ruduo. I ratas - nuo balandžio 21 iki birželio vidurio/galo. II ratas - nuo rugpjūčio 18 d iki spalio viduro/galo 

Komandų skaičius: 8 arba 12 komandų (esant daugiau norinčių, turnyro organizatoriai gali atrinkti komandas savo nuožiūra). Pirmame turnyre galės dalyvauti max 12 komandų.

Startinis mokestis: bus paskelbtas vėliau, bet preliminariai apie 500-600 eur. Į startinį mokestį bus įskaičiuota aikštės nuomos išlaidos, teisėjavimas, apdovanojimai.

Kviečiame aktyviai registruotis!

Komandoms nereikės ieškoti aikščių, tuo pasirūpins turnyro organizatoriai, taip pat garantuojame, kad turnyro nuostatai, kaip ir tvarkaraštis, bus parengti prieš prasidedant turnyrui. Balandžio mėn pradžioje LFF stadione vyks aikštės dangos keitimo darbai, todėl turnyras prasidės jau atnaujintame stadione, o sąlygos rungtyniauti bus dar geresnės.

Rungtynės vyks tik antradieniais, todėl visi dalyviai galės planuoti savo laiką. Senjorų Lygos augantis populiarumas ir SFL 7x7 turnyro augantis dalyvių skaičius parodo, kad tokie projektai, kai komandos sumokėjusios startinį mokestį, gauna visas paslaugas ir joms nereikia daugiau niekuo rūpintis, sparčiai populiarėja, todėl Asociacija VRFS šiuos principus bandys diegti ateityje vis plačiau, planuojama juos pritaikyti rengiant ir kitus, jau tradicinius, VRFS masinio ir mėgėjiško futbolo renginius (pvz VRFS Futsal pirmenybes).

VRFS informacija