Startuos pirmą kartą rengiama „Carlsberg nealkoholinio regionų mėgėjų rinktinių taurė“ Visos

 

Jau birželio mėnesio pradžioje startuos pirmą kartą Lietuvoje rengiamas „Carlsberg nealkoholinio regionų mėgėjų rinktinių taurės“ turnyras.

Turnyre dalyvaus keturios komandos, atstovaujančios savo apskritims – VRFS (Vilniaus regiono futbolo sąjungos) rinktinė, jungtinė Kauno ir Marijampolės apskrities rinktinė, taip pat – Klaipėdos apskrities mėgėjai bei jungtinė Šiaulių-Panevėžio rinktinė.

Komandos visų pirma rungsis pusfinalio rungtynėse, o jų nugalėtojai rudenį finale susitiks Kauno Dariaus ir Girėno stadione.

„Džiugu, kad jau kurį laiką puoselėta idėja šiemet galės būti įgyvendinta ir apskričių mėgėjai galės rungtis dėl galimybės pasivaržyti pagrindiniame mūsų stadione. Tai ir yra vienas pagrindinių šios iniciatyvos tikslų – Lietuvos mėgėjų futbolininkams sudaryti sąlygas varžytis aukštesnio standarto sąlygomis“, – akcentavo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Pagal reglamentą, turnyre komandoms gali atstovauti tik žaidėjai, besivaržantys III lygoje arba žemesnio rango pirmenybėse.

Turnyro trofėjus – jau Lietuvos futbolo federacijos būstinėje, o rudenį jis atiteks vienai iš komandų, kuri įrodys savo pranašumą prieš kitas.

Iniciatyva turi ir savo pagrindinį rėmėją – juo tapo „Carlsberg Nealkoholinis“, tad turnyras vadinsis „Carlsberg nealkoholinio regionų mėgėjų rinktinių taurė“.

„Labai vertiname, kad kompanija sutiko prisidėti prie šios iniciatyvos. Tai, kad vienas iš garsių pasaulinių ženklų remia mūsų turnyrą rodo, kad tokios iniciatyvos yra svarbios ir viliamės, kad šis turnyras išsivystys į kasmetinę tradiciją, prie kurios su laiku prisijungs ir dar daugiau komandų“, – sakė E. Stankevičius.

Buvo ištraukti ir turnyro pusfinalio burtai, kurie nulėmė, kaip atrodys pusfinalio poros. Abu pusfinaliai bus žaidžiami birželio 2 dieną (sekmadienį).

17.00 val. Klaipėdos FM stadionas: Klaipėdos rinktinė – Šiaulių-Panevėžio rinktinė;

19.00 val. LFF Kauno treniruočių centro stadionas: Kauno-Marijampolės rinktinė – VRFS rinktinė.

Rungtynės dėl trečios vietos ir finalas bus žaidžiami rudenį, tikslios datos bus patvirtintos vėliau.