Supertaurė papuošė Medžių trofėjų lentyną (Video) Visos

 

Dešimtąsias klubo įkūrimo metines šiemet minintys FK Medžiai prasmingą sukaktį įamžino iškovodami Vilniaus Supertaurę.

Nei praėjusio sezono VRFS III lygos čempionai Medžiai, nei SFL taurės laimėtojai FKS Ukmergė šio trofėjaus dar nebuvo laimėję. Antradienio vakarą Supertaurės rungtynėse sėkmė šypsojosi Medžiams – jie nugalėjo rezultatu 2:0 (0:0).

Supertaurės rungtynės sulaukė išskirtinio mėgėjų futbolui dėmesio – sostinės LFF stadione susirinko apie 250 žiūrovų, dvikova buvo transliuojama internetu, rungtynes aptarnavo keturių teisėjų brigada, veikė elektroninė švieslentė.

Vis dėl to, aikštėje pamatėme tai, ką futbolo specialistai dažniausiai apibūdina kliše „pavasarinis futbolas“. Nors jau birželio vidurys, tačiau buvo aiškiai matyti, kad abi komandos nėra geriausios sportinės formos, joms trūksta susižaidimo, tarpusavio supratimo ir meistriškumo užbaigiant atakas. Netgi nugalėtojų komandos narys Danielius Vaitkus po visko pasakys, kad rungtynės buvo sunkios, klampios ir galbūt ne itin įdomios žiūrovams.

Sužaidus apie pusę valandos, FKS Ukmergė prarado vieną savo simbolių vartininką Nerijų Kačinską. Po susidūrimo su varžovu Nerijus patyrė veido traumą ir rungtynių tęsti negalėjo.

Palyginti atsargus futbolas vyravo apie valandą. Tuomet komandos ėmė aktyviau reikštis puolime, o aktyvumo proveržį pademonstravę Medžiai netrukus susikrovė lemtingą pranašumą.

73 min. Ukmergės komandos gynėjams praradus koncentraciją, Medžiai įžaidė baudos smūgį ir po Justino Baltrimavičiaus paso Ignas Šiaučiulis iš toli pasiuntė kamuolį į vartus. 75 min. po varžovų perdavimo iš krašto nepasisekė FKS Ukmergės gynėjui Artūrui Rasimavičiui – kamuolys nuo jo atšoko į vartus.

Pirmaudami 2:0, FK Medžiai nesunkiai išsaugojo pranašumą iki finalinio švilpuko ir kėlė į viršų Supertaurę.