„Už Sveikatą“: estafetę perėmė Navigatoriai ir Paulius Malžinskas Visos

Vėlų antradienio vakarą Fanų stadione vykusiose Sekmadienio futbolo lygos (SFL) taurės turnyro aštuntfinalio rungtynėse akis į akį susitiko pernykščiai SFL D diviziono nugalėtojai Presso futbolininkai ir šiuometiniai III lygos pirmenybių lyderiai Navigatoriai.

 

Po atkaklios kovos pergalę 3:1 iškovojo ir į kitą SFL taurės turnyro etapą žengė Navigatoriai. Tačiau ryškiausiu futbolo vakaro akcentu tapo ne pačios rungtynės, o jų dalyvių pasiryžimas prisidėti prie Presso inicijuotos akcijos „Už Sveikatą“.

 

Priminsime, kad 2019 metais Kybartų „Sveikatos“ futbolo klubas nusiteikęs sulaukti 100-ųjų metinių. Ne vieną žymų Lietuvos futbolininką bei trenerį išugdęs miestelis ruošdamasis reprezentacinės komandos jubiliejui planuoja ne tik renovuoti stadioną, bet ir pagerbti ilgamečio „Sveikatos” žaidėjo ir trenerio, Kybartų futbolo patriarcho Vytauto Kochanausko atminimą unikalia skulptūra.

 

Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto klubo „Pressas“ futbolo komanda dar birželio viduryje prisijungė prie Kybartų „Sveikatos“ futbolo legendos įamžinimo akcijos. Apsiginklavę skambiu šūkiu „Už Sveikatą“ „Presso“ futbolininkai įsigijo specialų Kybartų reprezentacinės ekipos 100-mečiui skirtą „retro“ stiliaus kamuolį.

 

Rugpjūčio 28 dieną estafetę iš žurnalistų perėmė sostinės futbolo bendruomenės titanai – SFL ir VRFS prezidentas Paulius Malžinskas ir pats profesionaliausias Vilniaus regiono futbolo mėgėjų klubas Navigatoriai! Tuo pačiu, primename, kad įsigydami specialiai Kybartų „Sveikatos“ 100-mečiui skirta „retro“ stiliaus kamuolį prie šios kilnios akcijos galite prisidėti ir jūs!

 

Daugiau informacijos apie seniausios Pietų Lietuvos futbolo komandos 100-mečio projektą: http://www.fksveikata.lt/100-cio-parama/

 

PS. Paramos V. Kochanausko skulptūrai sąskaita: LT184010051003638348 (nurodyti „Sveikatos” 100-mečiui“). Smulkesnė informacija: +370 655 43817 (Audrius), +370 685 39017 (Henrikas), +370 686 19239 (Nerijus)