VRFS nariai išsirinko naują prezidentą ir valdybą Visos

Vasario 28 - kovo 2 dienomis vykusio visuotinio Asociacijos Vilniaus regiono futbolo sąjunga (VRFS) narių susirinkimo metu buvo išrinktas naujasis prezidentas ir Valdybos nariai. Iš 42 susirinkime dalyvavusių Asociacijos narių 34 balsavo už vienintelį kandidatą į prezidento postą Deividą Šemberą. 
 
42 metų D. Šemberas VRFS prezidento poste pakeitė nuo 2017 m. pabaigos šias pareigas ėjusį Paulių Malžinską. Per beveik du dešimtmečius trukusią profesionalaus futbolininko karjerą D.Šemberas rungtyniavo Vilniaus „Žalgirio“ klube, taip pat žaidė Maskvos „Dinamo“, Maskvos CSKA ir Vladikaukazo „Alania“ ekipose. 2005 m. jis buvo išrinktas geriausiu Lietuvos futbolininku, o nacionalinėje šalies vyrų futbolo rinktinėje iš viso sužaidė 82 rungtynes. Baigęs profesionalaus futbolininko karjerą D. Šemberas 2016-2017 metais vadovavo Lietuvos futbolo A lygai, 2018 m. pradžioje buvo Lietuvos futbolo federacijos apskričių futbolo vystymo projekto koordinatoriumi, o nuo 2018 m. lapkričio iki 2020 m. gegužės ėjo Vilniaus „Žalgirio“ klubo sporto operacijų direktoriaus pareigas.
 
VRFS Valdybos rinkimuose didžiausio Asociacijos narių palaikymo sulaukė Artūras Žarnovskis, Domantas Savičius, Evaldas Gelumbauskas, Laurynas Aržuolaitis, Mindaugas Kasperūnas, Marijus Rimas ir Paulius Sakalis. Vadovaujantis VRFS įstatais D. Šembero teikimu Asociacijos viceprezidentu buvo patvirtintas D. Savičius. Ilgametis FK Ozas vadovas šioje pozicijoje pakeitė veiklą VRFS Valdyboje tęsiantį A. Žarnovskį. 
 
Nuoširdžiai sveikiname naują VRFS prezidentą ir išrinktus Valdybos narius, o taip pat dėkojame visiems VRFS nariams už didelį aktyvumą ir dalyvavimą susirinkime bei rinkimuose.
 
VRFS info.