VRFS prezidentas išrinktas į LFF Vykdomąjį komitetą Visos

 

Penktadienį, kovo 10 dieną, Kaune įvyko Lietuvos futbolo federacijos neeilinė konferencija.

Pagrindiniai Konferencijos klausimai – LFF prezidento bei Vykdomojo komiteto narių rinkimai.

Konferencijoje užsiregistravo 63 delegatai iš 64. LFF prezidentu buvo išrinktas kandidatas Edgaras Stankevičius, surinkęs 57 balsus. Vienas biuletenis buvo pripažintas negaliojančiu. Naująjį LFF prezidentą pasveikino ir FIFA vadovas Gianni Infantino.

Vėliau vyko šešiolikos LFF Vykdomojo komiteto narių rinkimai. Į jį pateko 61 balsą iš 63 gavęs Vilniaus regiono futbolo sąjungos prezidentas Deividas Šemberas, atstovausiantis regionų apskričių federacijų interesams.

„Toks didžiulis futbolo bendruomenės pasitikėjimas įpareigoja dar labiau įsitraukti į futbolo veiklą ir pateisinti narių lūkesčius. Nepaisant to, kad regionus atstovaus tik 8 nariai iš 10 apskričių, privalome lygiai taip pat atstovauti ir Alytaus bei Utenos apskričių interesams, kaip atstovaujame savus ir prisidėti prie visų regionų futbolo raidos, – sakė D. Šemberas. – Taip pat noriu palinkėti naujajam LFF prezidentui E. Stankevičiui naujų idėjų, futbolo plėtros strategijos atnaujinimo ir struktūrinių pokyčių įgyvendinimo.“

Visas LFF Vykdomojo komiteto narių sąrašas: Edgaras Stankevičius, Diana Jonaitienė, Darius Gurskis, Rimantas Žvingilas, Mantas Babianskas, Darius Butkus, Gintautas Mirauskas, Robertas Jurkšaitis, Mindaugas Bondauskis, Deividas Šemberas, Ivanas Nevoina, Deivis Kančelskis, Andrius Markevičius, Artūras Vitalijus Krukis, Remigijus Daugėla, Ivanas Švabovičius.