Vilniaus futbolas šiandien apie Taurės batalijas Visos

„Vilniaus futbolas“: žaidimas su taurėmis

Naujausioje „Vilniaus futbolo“ laidoje dėmesys atiteks taurių turnyrams ir futbolą mėgstančioms merginoms. Savaitgalį įvykusios pirmosios Sekmadienio futbolo lygos Carlsberg taurės dvikovos tradiciškai paskelbė apie sostinės mėgėjų futbolo sezono pradžią, o jau rytoj Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro pusfinalio pirmosiose rungtynėse ietis sukryžiuos dvi Vilniaus miesto (ir regiono) komandos - „Žalgiri“ ir „Trakai“.

O artimiausią savaitgalį į žaliąsias futbolo lankas išlinguos ne tik I-os, III-ios ir SFL B divizionų komandos, bet ir Vilniaus miesto moterų futbolo pirmenybių dalyvės. Apie dailiosios lyties futbolo mėgėjų pasirengimą naujiems sezono iššūkiams papasakos varžybų organizatorė, vyr. Teisėja ir tiesioginė dalyvė Justina Lavrenovaitė.

Naujos pažintys, švieži įspūdžiai, futbolo specialistų (ir nebūtinai) komentarai, įžvalgos ir spėjimai – GERAS FM radio bangomis sklindančioje tradicinėje „Vilniaus futbolo“ laidoje. Kiekvieną pirmadienį nuo 14 iki 15 val. - viskas futbolui ir tik vardan jo.