FK IndEx

FK IndEx

Vyriausiasis treneris:Artūras Steško
Prezidentas:Igor Kuznecov
Komandos atstovas:Georgijus Maksimovas
Antras komandos atstovas:Eduard Grudinskij
Komandos amžiaus vidurkis:33.2 metai

Oficialus komandos tinklalapis: https://www.facebook.com/fcindexsport

FK IndEx

Rėmėjai

UAB "IndEx Business Group" UAB "Oil IndEx" UAB "IndEx Logistics" UAB "IndEx" sporto centras
Vardas, pavardė Gim. data Pozicija ĮV. RP GK RK
Andrej Pačkovskij Andrej Pačkovskij 1989-05-16 [29 m.] Vartininkas 0 0 0 0
Vitalij Romancevič Vitalij Romancevič 1977-06-17 [41 m.] Vartininkas 0 0 0 0
Evald Virsumirski Evald Virsumirski 1992-10-07 [25 m.] Gynėjas 1 0 0 0
Viktor  Kuraksa Viktor Kuraksa 1982-09-09 [35 m.] Gynėjas 6 0 0 0
Georgijus  Maksimovas Georgijus Maksimovas 1983-01-28 [35 m.] Gynėjas 2 0 0 0
Dmitrij Malyšev Dmitrij Malyšev 1988-07-04 [30 m.] Gynėjas 2 0 2 0
Andrius Stankevičius Andrius Stankevičius 1982-04-28 [36 m.] Saugas 2 0 0 0
Jaroslav Markovskij Jaroslav Markovskij 1982-05-15 [36 m.] Saugas 7 0 1 0
Eduard Grudinskij Eduard Grudinskij 1984-05-11 [34 m.] Saugas 17 0 0 0
Igor Kuznecov Igor Kuznecov 1984-04-10 [34 m.] Puolėjas 3 0 1 0
Ernestas Česonis Ernestas Česonis 1983-04-28 [35 m.] Puolėjas 0 0 0 0
Andžej Choruženko Andžej Choruženko 1978-08-25 [39 m.] Puolėjas 0 0 0 0
Jaroslav Kuznecov Jaroslav Kuznecov 1995-06-23 [23 m.] Puolėjas 3 0 0 0
* žaidėjas iš aukštesnės lygos