Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
21694 2020-03-08 16:15 23 7x7 Lyga A grupė FK Aktas 3-5 Širvintos-VGTU-Vilkai Sportima
21695 2020-03-08 16:15 23 7x7 Lyga A grupė FK TEC 2-4 FK Viltis Sportima
21696 2020-03-08 16:15 23 7x7 Lyga A grupė FK Navigatoriai 6-9 FM Perkūnas-MV Team Sportima
21697 2020-03-08 16:15 23 7x7 Lyga A grupė FK IndEx 1-8 FK Medžiai Sportima
21690 2020-03-08 15:30 22 7x7 Lyga A grupė FK Medžiai 0-1 Širvintos-VGTU-Vilkai Sportima
21691 2020-03-08 15:30 22 7x7 Lyga A grupė FK Navigatoriai 2-4 FK Aktas Sportima
21692 2020-03-08 15:30 22 7x7 Lyga A grupė FK Viltis 7-4 FM Perkūnas-MV Team Sportima
21693 2020-03-08 15:30 22 7x7 Lyga A grupė FK TEC 11-3 FK IndEx Sportima
21654 2020-03-01 13:15 21 7x7 Lyga A grupė FK TEC 4-11 FK Medžiai Sportima
21655 2020-03-01 13:15 21 7x7 Lyga A grupė FK Aktas 3-2 FK Viltis Sportima
21656 2020-03-01 13:15 21 7x7 Lyga A grupė El Dorado 1-2 Širvintos-VGTU-Vilkai Sportima
21657 2020-03-01 13:15 21 7x7 Lyga A grupė FM Perkūnas-MV Team 11-3 Sparta Sportima
21650 2020-03-01 12:30 20 7x7 Lyga A grupė Širvintos-VGTU-Vilkai 2-3 Sparta Sportima
21651 2020-03-01 12:30 20 7x7 Lyga A grupė FK Viltis 4-3 FK Medžiai Sportima
21652 2020-03-01 12:30 20 7x7 Lyga A grupė FK Aktas 0-2 El Dorado Sportima
21653 2020-03-01 12:30 20 7x7 Lyga A grupė FM Perkūnas-MV Team 7-4 FK TEC Sportima
21598 2020-02-16 15:45 18 7x7 Lyga A grupė FK IndEx 5-1 FK Viltis BFA arena
21599 2020-02-16 15:45 18 7x7 Lyga A grupė Širvintos-VGTU-Vilkai 3-4 FK Navigatoriai BFA arena
21600 2020-02-16 15:45 18 7x7 Lyga A grupė FK TEC 2-12 Sparta BFA arena
21601 2020-02-16 15:45 18 7x7 Lyga A grupė El Dorado 3-0 FK Medžiai BFA arena
21594 2020-02-16 15:00 18 7x7 Lyga A grupė FK Navigatoriai 1-1 FK Viltis BFA arena
21595 2020-02-16 15:00 17 7x7 Lyga A grupė FK IndEx 0-6 Širvintos-VGTU-Vilkai BFA arena
21596 2020-02-16 15:00 17 7x7 Lyga A grupė Sparta 3-2 FK Medžiai BFA arena
21597 2020-02-16 15:00 17 7x7 Lyga A grupė El Dorado 3-2 FK TEC BFA arena
21558 2020-02-09 17:15 17 7x7 Lyga A grupė FK Medžiai 0-4 FK Navigatoriai BFA arena
21559 2020-02-09 17:15 17 7x7 Lyga A grupė Sparta 4-1 FK IndEx BFA arena
21560 2020-02-09 17:15 17 7x7 Lyga A grupė El Dorado 4-7 FK Viltis BFA arena
21561 2020-02-09 17:15 17 7x7 Lyga A grupė FK Aktas 3-4 FM Perkūnas-MV Team BFA arena
21554 2020-02-09 16:30 16 7x7 Lyga A grupė FK Aktas 4-3 FK Medžiai BFA arena
21555 2020-02-09 16:30 16 7x7 Lyga A grupė FK Viltis 2-2 Sparta BFA arena
21556 2020-02-09 16:30 16 7x7 Lyga A grupė FK IndEx 7-8 FM Perkūnas-MV Team BFA arena
21557 2020-02-09 16:30 16 7x7 Lyga A grupė El Dorado 2-2 FK Navigatoriai BFA arena
21486 2020-02-02 13:15 15 7x7 Lyga A grupė Širvintos-VGTU-Vilkai 3-3 FM Perkūnas-MV Team Sportima
21487 2020-02-02 13:15 15 7x7 Lyga A grupė El Dorado 4-4 FK IndEx Sportima
21488 2020-02-02 13:15 15 7x7 Lyga A grupė FK Navigatoriai 2-5 Sparta Sportima
21489 2020-02-02 13:15 15 7x7 Lyga A grupė FK Aktas 10-3 FK TEC Sportima
21482 2020-02-02 12:30 14 7x7 Lyga A grupė Sparta 5-2 FK Aktas Sportima
21483 2020-02-02 12:30 14 7x7 Lyga A grupė FK IndEx 0-4 FK Navigatoriai Sportima
21484 2020-02-02 12:30 14 7x7 Lyga A grupė FM Perkūnas-MV Team 3-3 El Dorado Sportima
21485 2020-02-02 12:30 14 7x7 Lyga A grupė FK TEC 0-6 Širvintos-VGTU-Vilkai Sportima
21470 2020-01-26 14:45 13 7x7 Lyga A grupė Širvintos-VGTU-Vilkai 2-2 FK Viltis Sportima
21466 2020-01-26 14:00 13 7x7 Lyga A grupė FK Viltis 4-1 Širvintos-VGTU-Vilkai Sportima
21365 2020-01-19 17:15 12 7x7 Lyga A grupė FM Perkūnas-MV Team 6-4 FK Medžiai BFA arena
21366 2020-01-19 17:15 12 7x7 Lyga A grupė FK Aktas 4-3 FK IndEx BFA arena
21367 2020-01-19 17:15 12 7x7 Lyga A grupė Sparta 3-3 El Dorado BFA arena
21368 2020-01-19 17:15 12 7x7 Lyga A grupė FK Navigatoriai 3-2 FK TEC BFA arena
21361 2020-01-19 16:30 11 7x7 Lyga A grupė FK Medžiai 1-5 FM Perkūnas-MV Team BFA arena
21362 2020-01-19 16:30 11 7x7 Lyga A grupė FK IndEx 2-2 FK Aktas BFA arena
21363 2020-01-19 16:30 11 7x7 Lyga A grupė El Dorado 2-3 Sparta BFA arena
21364 2020-01-19 16:30 11 7x7 Lyga A grupė FK TEC 3-6 FK Navigatoriai BFA arena
21357 2020-01-12 15:45 10 7x7 Lyga A grupė Širvintos-VGTU-Vilkai 1-2 FK Aktas BFA arena
21358 2020-01-12 15:45 10 7x7 Lyga A grupė FK Viltis 7-2 FK TEC BFA arena
21359 2020-01-12 15:45 10 7x7 Lyga A grupė FM Perkūnas-MV Team 3-1 FK Navigatoriai BFA arena
21360 2020-01-12 15:45 10 7x7 Lyga A grupė FK Medžiai 3-1 FK IndEx BFA arena
21353 2020-01-12 15:00 9 7x7 Lyga A grupė Širvintos-VGTU-Vilkai 3-0 FK Medžiai BFA arena
21354 2020-01-12 15:00 9 7x7 Lyga A grupė FK Aktas 1-2 FK Navigatoriai BFA arena
21355 2020-01-12 15:00 9 7x7 Lyga A grupė FM Perkūnas-MV Team 8-3 FK Viltis BFA arena
21356 2020-01-12 15:00 9 7x7 Lyga A grupė FK IndEx 3-1 FK TEC BFA arena
21345 2020-01-05 16:15 8 7x7 Lyga A grupė FK Medžiai 6-2 FK TEC Sportima
21346 2020-01-05 16:15 8 7x7 Lyga A grupė FK Viltis 1-3 FK Aktas Sportima
21347 2020-01-05 16:15 8 7x7 Lyga A grupė Širvintos-VGTU-Vilkai 3-2 El Dorado Sportima
21348 2020-01-05 16:15 8 7x7 Lyga A grupė Sparta 6-5 FM Perkūnas-MV Team Sportima
21341 2020-01-05 15:30 7 7x7 Lyga A grupė Sparta 5-5 Širvintos-VGTU-Vilkai Sportima
21342 2020-01-05 15:30 7 7x7 Lyga A grupė FK Medžiai 3-0 FK Viltis Sportima
21343 2020-01-05 15:30 7 7x7 Lyga A grupė El Dorado 2-1 FK Aktas Sportima
21344 2020-01-05 15:30 7 7x7 Lyga A grupė FK TEC 2-8 FM Perkūnas-MV Team Sportima
21281 2019-12-29 16:15 6 7x7 Lyga A grupė FK Viltis 6-2 FK IndEx Sportima
21282 2019-12-29 16:15 6 7x7 Lyga A grupė FK Navigatoriai 5-3 Širvintos-VGTU-Vilkai Sportima
21283 2019-12-29 16:15 6 7x7 Lyga A grupė FK Medžiai 0-5 El Dorado Sportima
21284 2019-12-29 16:15 6 7x7 Lyga A grupė Sparta 5-2 FK TEC Sportima
21277 2019-12-29 15:30 5 7x7 Lyga A grupė FK Viltis 3-4 FK Navigatoriai Sportima
21278 2019-12-29 15:30 5 7x7 Lyga A grupė Širvintos-VGTU-Vilkai 4-1 FK IndEx Sportima
21279 2019-12-29 15:30 5 7x7 Lyga A grupė FK Medžiai 2-3 Sparta Sportima
21280 2019-12-29 15:30 5 7x7 Lyga A grupė FK TEC 0-3 El Dorado Sportima
21249 2019-12-15 19:45 4 7x7 Lyga A grupė FK Navigatoriai 2-8 FK Medžiai BFA arena
21250 2019-12-15 19:45 4 7x7 Lyga A grupė FK IndEx 3-9 Sparta BFA arena
21251 2019-12-15 19:45 4 7x7 Lyga A grupė FK Viltis 1-2 El Dorado BFA arena
21252 2019-12-15 19:45 4 7x7 Lyga A grupė FM Perkūnas-MV Team 4-3 FK Aktas BFA arena
21245 2019-12-15 19:00 3 7x7 Lyga A grupė FK Medžiai 2-0 FK Aktas BFA arena
21246 2019-12-15 19:00 3 7x7 Lyga A grupė Sparta 2-0 FK Viltis BFA arena
21247 2019-12-15 19:00 3 7x7 Lyga A grupė FM Perkūnas-MV Team 6-2 FK IndEx BFA arena
21248 2019-12-15 19:00 3 7x7 Lyga A grupė FK Navigatoriai 0-2 El Dorado BFA arena
21241 2019-12-08 15:45 2 7x7 Lyga A grupė FM Perkūnas-MV Team 1-4 Širvintos-VGTU-Vilkai BFA arena
21242 2019-12-08 15:45 2 7x7 Lyga A grupė FK IndEx 3-7 El Dorado BFA arena
21243 2019-12-08 15:45 2 7x7 Lyga A grupė Sparta 5-4 FK Navigatoriai BFA arena
21244 2019-12-08 15:45 2 7x7 Lyga A grupė FK TEC 4-12 FK Aktas BFA arena
21237 2019-12-08 15:00 1 7x7 Lyga A grupė FK Aktas 2-5 Sparta BFA arena
21238 2019-12-08 15:00 1 7x7 Lyga A grupė FK Navigatoriai 3-5 FK IndEx BFA arena
21239 2019-12-08 15:00 1 7x7 Lyga A grupė El Dorado 2-4 FM Perkūnas-MV Team BFA arena
21240 2019-12-08 15:00 1 7x7 Lyga A grupė Širvintos-VGTU-Vilkai 2-2 FK TEC BFA arena
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
21702 2020-03-08 14:45 22 7x7 Lyga B grupė FK 78 6-2 VJFK Trakai Sportima
21703 2020-03-08 14:45 22 7x7 Lyga B grupė Šalčininkėlių FK Visinčia 8-3 FK Ozas Sportima
21704 2020-03-08 14:45 22 7x7 Lyga B grupė FK Ave.Ko. 1-4 Vieni vartai Sportima
21705 2020-03-08 14:45 22 7x7 Lyga B grupė VSG United 3-0 FK Lentvaris Sportima
21698 2020-03-08 14:00 21 7x7 Lyga B grupė FK Lentvaris 0-3 VJFK Trakai Sportima
21699 2020-03-08 14:00 21 7x7 Lyga B grupė FK Ave.Ko. 1-4 FK 78 Sportima
21700 2020-03-08 14:00 21 7x7 Lyga B grupė FK Ozas 4-1 Vieni vartai Sportima
21701 2020-03-08 14:00 21 7x7 Lyga B grupė Šalčininkėlių FK Visinčia 5-2 VSG United Sportima
21670 2020-03-01 16:15 20 7x7 Lyga B grupė Šalčininkėlių FK Visinčia 13-5 FK Lentvaris Sportima
21671 2020-03-01 16:15 20 7x7 Lyga B grupė FK 78 2-2 FK Ozas Sportima
21672 2020-03-01 16:15 20 7x7 Lyga B grupė Spartakas 3-4 VJFK Trakai Sportima
21673 2020-03-01 16:15 20 7x7 Lyga B grupė Vieni vartai 2-4 IFEX Margiris Sportima
21666 2020-03-01 15:30 19 7x7 Lyga B grupė VJFK Trakai 0-6 IFEX Margiris Sportima
21667 2020-03-01 15:30 19 7x7 Lyga B grupė FK Ozas 9-5 FK Lentvaris Sportima
21668 2020-03-01 15:30 19 7x7 Lyga B grupė FK 78 3-1 Spartakas Sportima
21669 2020-03-01 15:30 19 7x7 Lyga B grupė Vieni vartai 3-4 Šalčininkėlių FK Visinčia Sportima
21614 2020-02-16 16:15 19 7x7 Lyga B grupė VSG United 2-3 FK Ozas Sportima
21615 2020-02-16 16:15 19 7x7 Lyga B grupė VJFK Trakai 7-2 FK Ave.Ko. Sportima
21616 2020-02-16 16:15 19 7x7 Lyga B grupė Spartakas 7-3 FK Lentvaris Sportima
21617 2020-02-16 16:15 19 7x7 Lyga B grupė Šalčininkėlių FK Visinčia 6-2 IFEX Margiris Sportima
21610 2020-02-16 15:30 18 7x7 Lyga B grupė FK Ave.Ko. 0-1 FK Ozas Sportima
21611 2020-02-16 15:30 18 7x7 Lyga B grupė VSG United 5-5 VJFK Trakai Sportima
21612 2020-02-16 15:30 18 7x7 Lyga B grupė IFEX Margiris 15-0 FK Lentvaris Sportima
21613 2020-02-16 15:30 18 7x7 Lyga B grupė Spartakas 1-12 Šalčininkėlių FK Visinčia Sportima
21550 2020-02-09 15:45 17 7x7 Lyga B grupė FK Lentvaris 3-6 FK Ave.Ko. BFA arena
21551 2020-02-09 15:45 17 7x7 Lyga B grupė IFEX Margiris 12-3 VSG United BFA arena
21552 2020-02-09 15:45 17 7x7 Lyga B grupė Spartakas 3-1 FK Ozas BFA arena
21553 2020-02-09 15:45 17 7x7 Lyga B grupė FK 78 1-3 Vieni vartai BFA arena
21546 2020-02-09 15:00 16 7x7 Lyga B grupė FK 78 4-2 FK Lentvaris BFA arena
21547 2020-02-09 15:00 16 7x7 Lyga B grupė FK Ozas 2-1 IFEX Margiris BFA arena
21548 2020-02-09 15:00 16 7x7 Lyga B grupė VSG United 3-2 Vieni vartai BFA arena
21549 2020-02-09 15:00 16 7x7 Lyga B grupė Spartakas 3-2 FK Ave.Ko. BFA arena
21494 2020-02-02 14:45 15 7x7 Lyga B grupė VJFK Trakai 3-0 Vieni vartai Sportima
21495 2020-02-02 14:45 15 7x7 Lyga B grupė Spartakas 3-2 VSG United Sportima
21496 2020-02-02 14:45 15 7x7 Lyga B grupė FK Ave.Ko. 2-13 IFEX Margiris Sportima
21497 2020-02-02 14:45 15 7x7 Lyga B grupė FK 78 4-9 Šalčininkėlių FK Visinčia Sportima
21490 2020-02-02 14:00 14 7x7 Lyga B grupė IFEX Margiris 3-3 FK 78 Sportima
21491 2020-02-02 14:00 14 7x7 Lyga B grupė VSG United 4-1 FK Ave.Ko. Sportima
21492 2020-02-02 14:00 14 7x7 Lyga B grupė Vieni vartai 4-3 Spartakas Sportima
21493 2020-02-02 14:00 14 7x7 Lyga B grupė Šalčininkėlių FK Visinčia 1-6 VJFK Trakai Sportima
21471 2020-01-26 14:45 13 7x7 Lyga B grupė VJFK Trakai 0-6 FK Ozas Sportima
21467 2020-01-26 14:00 13 7x7 Lyga B grupė FK Ozas 5-5 VJFK Trakai Sportima
21381 2020-01-19 15:45 12 7x7 Lyga B grupė Vieni vartai 3-3 FK Lentvaris BFA arena
21382 2020-01-19 15:45 12 7x7 Lyga B grupė FK 78 2-2 VSG United BFA arena
21383 2020-01-19 15:45 12 7x7 Lyga B grupė IFEX Margiris 8-2 Spartakas BFA arena
21384 2020-01-19 15:45 12 7x7 Lyga B grupė FK Ave.Ko. 0-4 Šalčininkėlių FK Visinčia BFA arena
21377 2020-01-19 15:00 11 7x7 Lyga B grupė FK Lentvaris 1-4 Vieni vartai BFA arena
21378 2020-01-19 15:00 11 7x7 Lyga B grupė VSG United 1-3 FK 78 BFA arena
21379 2020-01-19 15:00 11 7x7 Lyga B grupė Spartakas 0-2 IFEX Margiris BFA arena
21380 2020-01-19 15:00 11 7x7 Lyga B grupė Šalčininkėlių FK Visinčia 7-3 FK Ave.Ko. BFA arena
21373 2020-01-12 17:15 10 7x7 Lyga B grupė VJFK Trakai 3-5 FK 78 BFA arena
21374 2020-01-12 17:15 10 7x7 Lyga B grupė FK Ozas 5-7 Šalčininkėlių FK Visinčia BFA arena
21375 2020-01-12 17:15 10 7x7 Lyga B grupė Vieni vartai 1-3 FK Ave.Ko. BFA arena
21376 2020-01-12 17:15 10 7x7 Lyga B grupė FK Lentvaris 3-4 VSG United BFA arena
21369 2020-01-12 16:30 9 7x7 Lyga B grupė VJFK Trakai 1-4 FK Lentvaris BFA arena
21370 2020-01-12 16:30 9 7x7 Lyga B grupė FK 78 5-3 FK Ave.Ko. BFA arena
21371 2020-01-12 16:30 9 7x7 Lyga B grupė Vieni vartai 2-3 FK Ozas BFA arena
21372 2020-01-12 16:30 9 7x7 Lyga B grupė VSG United 1-7 Šalčininkėlių FK Visinčia BFA arena
21337 2020-01-05 14:45 8 7x7 Lyga B grupė FK Lentvaris 4-7 Šalčininkėlių FK Visinčia Sportima
21338 2020-01-05 14:45 8 7x7 Lyga B grupė FK Ozas 2-4 FK 78 Sportima
21339 2020-01-05 14:45 8 7x7 Lyga B grupė VJFK Trakai 3-6 Spartakas Sportima
21340 2020-01-05 14:45 8 7x7 Lyga B grupė IFEX Margiris 5-1 Vieni vartai Sportima
21333 2020-01-05 14:00 7 7x7 Lyga B grupė IFEX Margiris 8-4 VJFK Trakai Sportima
21334 2020-01-05 14:00 7 7x7 Lyga B grupė FK Lentvaris 2-4 FK Ozas Sportima
21335 2020-01-05 14:00 7 7x7 Lyga B grupė Spartakas 2-5 FK 78 Sportima
21336 2020-01-05 14:00 7 7x7 Lyga B grupė Šalčininkėlių FK Visinčia 4-3 Vieni vartai Sportima
21273 2019-12-29 14:45 6 7x7 Lyga B grupė FK Ozas 4-1 VSG United Sportima
21274 2019-12-29 14:45 6 7x7 Lyga B grupė FK Ave.Ko. 3-3 VJFK Trakai Sportima
21275 2019-12-29 14:45 6 7x7 Lyga B grupė FK Lentvaris 1-4 Spartakas Sportima
21276 2019-12-29 14:45 6 7x7 Lyga B grupė IFEX Margiris 5-3 Šalčininkėlių FK Visinčia Sportima
21269 2019-12-29 14:00 5 7x7 Lyga B grupė FK Ozas 4-2 FK Ave.Ko. Sportima
21270 2019-12-29 14:00 5 7x7 Lyga B grupė VJFK Trakai 2-0 VSG United Sportima
21271 2019-12-29 14:00 5 7x7 Lyga B grupė FK Lentvaris 3-10 IFEX Margiris Sportima
21272 2019-12-29 14:00 5 7x7 Lyga B grupė Šalčininkėlių FK Visinčia 6-2 Spartakas Sportima
21265 2019-12-15 21:15 4 7x7 Lyga B grupė FK Ave.Ko. 3-3 FK Lentvaris BFA arena
21266 2019-12-15 21:15 4 7x7 Lyga B grupė VSG United 0-7 IFEX Margiris BFA arena
21267 2019-12-15 21:15 4 7x7 Lyga B grupė FK Ozas 1-4 Spartakas BFA arena
21268 2019-12-15 21:15 4 7x7 Lyga B grupė Vieni vartai 2-5 FK 78 BFA arena
21261 2019-12-15 20:30 3 7x7 Lyga B grupė FK Lentvaris 2-7 FK 78 BFA arena
21262 2019-12-15 20:30 3 7x7 Lyga B grupė IFEX Margiris 1-1 FK Ozas BFA arena
21263 2019-12-15 20:30 3 7x7 Lyga B grupė Vieni vartai 7-1 VSG United BFA arena
21264 2019-12-15 20:30 3 7x7 Lyga B grupė FK Ave.Ko. 4-2 Spartakas BFA arena
21257 2019-12-08 17:15 2 7x7 Lyga B grupė Vieni vartai 4-3 VJFK Trakai BFA arena
21258 2019-12-08 17:15 2 7x7 Lyga B grupė VSG United 2-5 Spartakas BFA arena
21259 2019-12-08 17:15 2 7x7 Lyga B grupė IFEX Margiris 7-1 FK Ave.Ko. BFA arena
21260 2019-12-08 17:15 2 7x7 Lyga B grupė Šalčininkėlių FK Visinčia 11-1 FK 78 BFA arena
21253 2019-12-08 16:30 1 7x7 Lyga B grupė FK 78 0-2 IFEX Margiris BFA arena
21254 2019-12-08 16:30 1 7x7 Lyga B grupė FK Ave.Ko. 1-1 VSG United BFA arena
21255 2019-12-08 16:30 1 7x7 Lyga B grupė Spartakas 1-2 Vieni vartai BFA arena
21256 2019-12-08 16:30 1 7x7 Lyga B grupė VJFK Trakai 2-1 Šalčininkėlių FK Visinčia BFA arena
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
21998 2020-03-09 21:15 20 7x7 Lyga C grupė Western Union 2-11 FK Geležinis Vilkas BFA arena
21999 2020-03-09 21:15 20 7x7 Lyga C grupė SK Dūkštos 2-15 FC Vova BFA arena
21996 2020-03-09 20:30 19 7x7 Lyga C grupė FK Geležinis Vilkas 9-1 SK Dūkštos BFA arena
21997 2020-03-09 20:30 19 7x7 Lyga C grupė FC Vova 7-1 Western Union BFA arena
21714 2020-03-08 13:15 20 7x7 Lyga C grupė Futbolo Broliai RAILANA 7-4 LMFT Medikas Sportima
21715 2020-03-08 13:15 20 7x7 Lyga C grupė Navigatoriai Old Boys 3-2 SK Nemenčinė-Hegvita Sportima
21716 2020-03-08 13:15 20 7x7 Lyga C grupė FK Mostiškės-Tonitra 10-0 FK Viesulas Sportima
21717 2020-03-08 13:15 20 7x7 Lyga C grupė FK Dineris 0-4 Top Kickers Sportima
21710 2020-03-08 12:30 19 7x7 Lyga C grupė FK Viesulas 3-8 Top Kickers Sportima
21711 2020-03-08 12:30 19 7x7 Lyga C grupė LMFT Medikas 1-7 SK Nemenčinė-Hegvita Sportima
21712 2020-03-08 12:30 19 7x7 Lyga C grupė Futbolo Broliai RAILANA 1-5 FK Mostiškės-Tonitra Sportima
21713 2020-03-08 12:30 19 7x7 Lyga C grupė FK Dineris 6-0 Navigatoriai Old Boys Sportima
21622 2020-03-01 14:45 18 7x7 Lyga C grupė SK Dūkštos 2-8 LMFT Medikas Sportima
21623 2020-03-01 14:45 18 7x7 Lyga C grupė FK Viesulas 1-3 Western Union Sportima
21624 2020-03-01 14:45 18 7x7 Lyga C grupė FK Mostiškės-Tonitra 12-3 SK Nemenčinė-Hegvita Sportima
21625 2020-03-01 14:45 18 7x7 Lyga C grupė Navigatoriai Old Boys 1-5 Top Kickers Sportima
21618 2020-03-01 14:00 17 7x7 Lyga C grupė Western Union 3-4 LMFT Medikas Sportima
21619 2020-03-01 14:00 17 7x7 Lyga C grupė SK Dūkštos 3-7 FK Viesulas Sportima
21620 2020-03-01 14:00 17 7x7 Lyga C grupė Top Kickers 8-3 SK Nemenčinė-Hegvita Sportima
21621 2020-03-01 14:00 17 7x7 Lyga C grupė FK Mostiškės-Tonitra 5-2 Navigatoriai Old Boys Sportima
21590 2020-02-23 13:15 16 7x7 Lyga C grupė SK Nemenčinė-Hegvita 2-7 Western Union Sportima
21591 2020-02-23 13:15 16 7x7 Lyga C grupė Top Kickers 22-2 SK Dūkštos Sportima
21592 2020-02-23 13:15 16 7x7 Lyga C grupė FK Mostiškės-Tonitra 2-2 LMFT Medikas Sportima
21593 2020-02-23 13:15 16 7x7 Lyga C grupė Futbolo Broliai RAILANA 4-3 FK Dineris Sportima
21586 2020-02-23 12:30 15 7x7 Lyga C grupė Futbolo Broliai RAILANA 3-1 SK Nemenčinė-Hegvita Sportima
21587 2020-02-23 12:30 15 7x7 Lyga C grupė LMFT Medikas 1-6 Top Kickers Sportima
21588 2020-02-23 12:30 15 7x7 Lyga C grupė SK Dūkštos 1-5 FK Dineris Sportima
21589 2020-02-23 12:30 15 7x7 Lyga C grupė FK Mostiškės-Tonitra 4-1 Western Union Sportima
21604 2020-02-16 17:15 16 7x7 Lyga C grupė Navigatoriai Old Boys 3-2 FC Vova BFA arena
21605 2020-02-16 17:15 16 7x7 Lyga C grupė FK Viesulas 2-6 FK Geležinis Vilkas BFA arena
21602 2020-02-16 16:30 15 7x7 Lyga C grupė FC Vova 3-0 FK Viesulas BFA arena
21603 2020-02-16 16:30 15 7x7 Lyga C grupė FK Geležinis Vilkas 0-2 Navigatoriai Old Boys BFA arena
21536 2020-02-09 14:45 14 7x7 Lyga C grupė SK Nemenčinė-Hegvita 0-1 FC Vova Sportima
21537 2020-02-09 14:45 14 7x7 Lyga C grupė LMFT Medikas 1-2 FK Geležinis Vilkas Sportima
21530 2020-02-09 14:00 13 7x7 Lyga C grupė FC Vova 7-1 LMFT Medikas Sportima
21531 2020-02-09 14:00 13 7x7 Lyga C grupė FK Geležinis Vilkas 4-4 SK Nemenčinė-Hegvita Sportima
21526 2020-02-09 13:15 14 7x7 Lyga C grupė FK Viesulas 2-3 FK Dineris Sportima
21527 2020-02-09 13:15 14 7x7 Lyga C grupė FK Mostiškės-Tonitra 12-0 SK Dūkštos Sportima
21528 2020-02-09 13:15 14 7x7 Lyga C grupė Western Union 0-7 Top Kickers Sportima
21529 2020-02-09 13:15 14 7x7 Lyga C grupė Futbolo Broliai RAILANA 1-3 Navigatoriai Old Boys Sportima
21522 2020-02-09 12:30 13 7x7 Lyga C grupė Top Kickers 4-0 Futbolo Broliai RAILANA Sportima
21523 2020-02-09 12:30 13 7x7 Lyga C grupė SK Dūkštos 3-5 Western Union Sportima
21524 2020-02-09 12:30 13 7x7 Lyga C grupė FK Dineris 3-8 FK Mostiškės-Tonitra Sportima
21525 2020-02-09 12:30 13 7x7 Lyga C grupė Navigatoriai Old Boys 3-3 FK Viesulas Sportima
21518 2020-02-02 17:15 12 7x7 Lyga C grupė FK Dineris 1-5 SK Nemenčinė-Hegvita BFA arena
21519 2020-02-02 17:15 12 7x7 Lyga C grupė Futbolo Broliai RAILANA 10-3 SK Dūkštos BFA arena
21520 2020-02-02 17:15 12 7x7 Lyga C grupė Top Kickers 2-1 FK Mostiškės-Tonitra BFA arena
21521 2020-02-02 17:15 12 7x7 Lyga C grupė Western Union 5-4 Navigatoriai Old Boys BFA arena
21514 2020-02-02 16:30 11 7x7 Lyga C grupė SK Nemenčinė-Hegvita 5-1 FK Dineris BFA arena
21515 2020-02-02 16:30 11 7x7 Lyga C grupė SK Dūkštos 1-9 Futbolo Broliai RAILANA BFA arena
21516 2020-02-02 16:30 11 7x7 Lyga C grupė FK Mostiškės-Tonitra 2-1 Top Kickers BFA arena
21517 2020-02-02 16:30 11 7x7 Lyga C grupė Navigatoriai Old Boys 4-2 Western Union BFA arena
21504 2020-02-02 16:15 12 7x7 Lyga C grupė FK Viesulas 1-2 LMFT Medikas Sportima
21505 2020-02-02 16:15 12 7x7 Lyga C grupė FK Geležinis Vilkas 1-8 FC Vova Sportima
21498 2020-02-02 15:30 11 7x7 Lyga C grupė LMFT Medikas 3-3 FK Viesulas Sportima
21499 2020-02-02 15:30 11 7x7 Lyga C grupė FC Vova 7-0 FK Geležinis Vilkas Sportima
21462 2020-01-26 17:15 10 7x7 Lyga C grupė FC Vova 6-2 Top Kickers BFA arena
21463 2020-01-26 17:15 10 7x7 Lyga C grupė FK Geležinis Vilkas 1-3 FK Mostiškės-Tonitra BFA arena
21457 2020-01-26 16:30 9 7x7 Lyga C grupė FK Mostiškės-Tonitra 3-1 FC Vova BFA arena
21459 2020-01-26 16:30 9 7x7 Lyga C grupė Top Kickers 5-0 FK Geležinis Vilkas BFA arena
21478 2020-01-26 16:15 10 7x7 Lyga C grupė FK Viesulas 3-6 Futbolo Broliai RAILANA Sportima
21479 2020-01-26 16:15 10 7x7 Lyga C grupė LMFT Medikas 1-2 Navigatoriai Old Boys Sportima
21480 2020-01-26 16:15 10 7x7 Lyga C grupė FK Dineris 6-2 Western Union Sportima
21481 2020-01-26 16:15 10 7x7 Lyga C grupė SK Nemenčinė-Hegvita 1-3 SK Dūkštos Sportima
21474 2020-01-26 15:30 9 7x7 Lyga C grupė FK Viesulas 4-5 SK Nemenčinė-Hegvita Sportima
21475 2020-01-26 15:30 9 7x7 Lyga C grupė Futbolo Broliai RAILANA 7-1 Western Union Sportima
21476 2020-01-26 15:30 9 7x7 Lyga C grupė FK Dineris 3-1 LMFT Medikas Sportima
21477 2020-01-26 15:30 9 7x7 Lyga C grupė SK Dūkštos 1-5 Navigatoriai Old Boys Sportima
21427 2020-01-19 16:15 8 7x7 Lyga C grupė FC Vova 10-2 SK Dūkštos Sportima
21428 2020-01-19 16:15 8 7x7 Lyga C grupė FK Geležinis Vilkas 6-2 Western Union Sportima
21421 2020-01-19 15:30 7 7x7 Lyga C grupė Western Union 3-4 FC Vova Sportima
21422 2020-01-19 15:30 7 7x7 Lyga C grupė SK Dūkštos 1-4 FK Geležinis Vilkas Sportima
21423 2020-01-19 14:45 8 7x7 Lyga C grupė SK Nemenčinė-Hegvita 2-1 Navigatoriai Old Boys Sportima
21424 2020-01-19 14:45 8 7x7 Lyga C grupė LMFT Medikas 1-8 Futbolo Broliai RAILANA Sportima
21425 2020-01-19 14:45 8 7x7 Lyga C grupė FK Viesulas 3-10 FK Mostiškės-Tonitra Sportima
21426 2020-01-19 14:45 8 7x7 Lyga C grupė Top Kickers 6-1 FK Dineris Sportima
21417 2020-01-19 14:00 7 7x7 Lyga C grupė Top Kickers 6-3 FK Viesulas Sportima
21418 2020-01-19 14:00 7 7x7 Lyga C grupė SK Nemenčinė-Hegvita 3-2 LMFT Medikas Sportima
21419 2020-01-19 14:00 7 7x7 Lyga C grupė FK Mostiškės-Tonitra 3-3 Futbolo Broliai RAILANA Sportima
21420 2020-01-19 14:00 7 7x7 Lyga C grupė Navigatoriai Old Boys 1-4 FK Dineris Sportima
21391 2020-01-12 16:15 6 7x7 Lyga C grupė LMFT Medikas 7-3 SK Dūkštos Sportima
21392 2020-01-12 16:15 6 7x7 Lyga C grupė Western Union 1-10 FK Viesulas Sportima
21393 2020-01-12 16:15 6 7x7 Lyga C grupė SK Nemenčinė-Hegvita 3-4 FK Mostiškės-Tonitra Sportima
21394 2020-01-12 16:15 6 7x7 Lyga C grupė Top Kickers 3-3 Navigatoriai Old Boys Sportima
21385 2020-01-12 15:30 5 7x7 Lyga C grupė LMFT Medikas 1-3 Western Union Sportima
21386 2020-01-12 15:30 5 7x7 Lyga C grupė FK Viesulas 6-1 SK Dūkštos Sportima
21387 2020-01-12 15:30 5 7x7 Lyga C grupė SK Nemenčinė-Hegvita 3-9 Top Kickers Sportima
21388 2020-01-12 15:30 5 7x7 Lyga C grupė Navigatoriai Old Boys 0-6 FK Mostiškės-Tonitra Sportima
21395 2020-01-12 11:45 6 7x7 Lyga C grupė FC Vova 7-0 FK Dineris Sportima
21396 2020-01-12 11:45 6 7x7 Lyga C grupė FK Geležinis Vilkas 0-2 Futbolo Broliai RAILANA Sportima
21389 2020-01-12 11:00 5 7x7 Lyga C grupė Futbolo Broliai RAILANA 1-0 FC Vova Sportima
21390 2020-01-12 11:00 5 7x7 Lyga C grupė FK Dineris 1-0 FK Geležinis Vilkas Sportima
21305 2020-01-05 15:45 4 7x7 Lyga C grupė Western Union 4-7 SK Nemenčinė-Hegvita BFA arena
21306 2020-01-05 15:45 4 7x7 Lyga C grupė SK Dūkštos 4-3 Top Kickers BFA arena
21307 2020-01-05 15:45 4 7x7 Lyga C grupė LMFT Medikas 3-2 FK Mostiškės-Tonitra BFA arena
21308 2020-01-05 15:45 4 7x7 Lyga C grupė FK Dineris 0-1 Futbolo Broliai RAILANA BFA arena
21301 2020-01-05 15:00 3 7x7 Lyga C grupė SK Nemenčinė-Hegvita 4-8 Futbolo Broliai RAILANA BFA arena
21302 2020-01-05 15:00 3 7x7 Lyga C grupė Top Kickers 6-0 LMFT Medikas BFA arena
21303 2020-01-05 15:00 3 7x7 Lyga C grupė FK Dineris 2-2 SK Dūkštos BFA arena
21304 2020-01-05 15:00 3 7x7 Lyga C grupė Western Union 1-5 FK Mostiškės-Tonitra BFA arena
21291 2019-12-29 15:45 4 7x7 Lyga C grupė FC Vova 2-2 Navigatoriai Old Boys BFA arena
21292 2019-12-29 15:45 4 7x7 Lyga C grupė FK Geležinis Vilkas 2-2 FK Viesulas BFA arena
21287 2019-12-29 15:00 3 7x7 Lyga C grupė FK Viesulas 1-1 FC Vova BFA arena
21288 2019-12-29 15:00 3 7x7 Lyga C grupė Navigatoriai Old Boys 1-0 FK Geležinis Vilkas BFA arena
21233 2019-12-15 14:45 2 7x7 Lyga C grupė FC Vova 1-0 SK Nemenčinė-Hegvita Sportima
21234 2019-12-15 14:45 2 7x7 Lyga C grupė FK Geležinis Vilkas 4-1 LMFT Medikas Sportima
21231 2019-12-15 14:00 1 7x7 Lyga C grupė LMFT Medikas 0-3 FC Vova Sportima
21232 2019-12-15 14:00 1 7x7 Lyga C grupė SK Nemenčinė-Hegvita 4-0 FK Geležinis Vilkas Sportima
21225 2019-12-08 16:15 2 7x7 Lyga C grupė FK Dineris 2-1 FK Viesulas Sportima
21226 2019-12-08 16:15 2 7x7 Lyga C grupė SK Dūkštos 3-1 FK Mostiškės-Tonitra Sportima
21227 2019-12-08 16:15 2 7x7 Lyga C grupė Top Kickers 8-2 Western Union Sportima
21228 2019-12-08 16:15 2 7x7 Lyga C grupė Navigatoriai Old Boys 1-3 Futbolo Broliai RAILANA Sportima
21221 2019-12-08 15:30 1 7x7 Lyga C grupė Futbolo Broliai RAILANA 2-2 Top Kickers Sportima
21222 2019-12-08 15:30 1 7x7 Lyga C grupė Western Union 4-1 SK Dūkštos Sportima
21223 2019-12-08 15:30 1 7x7 Lyga C grupė FK Mostiškės-Tonitra 2-4 FK Dineris Sportima
21224 2019-12-08 15:30 1 7x7 Lyga C grupė FK Viesulas 2-0 Navigatoriai Old Boys Sportima
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
21742 2020-03-08 15:45 16 7x7 Lyga D grupė FK Ozo tapyrai 3-2 Top Kickers-Koloro BFA arena
21743 2020-03-08 15:45 16 7x7 Lyga D grupė FK Trivartis 2-2 A komanda BFA arena
21744 2020-03-08 15:45 16 7x7 Lyga D grupė FK Žemaičiai 1-3 Viltis B BFA arena
21745 2020-03-08 15:45 16 7x7 Lyga D grupė Tėvynės Sąjunga 4-3 FK Reaktyvas BFA arena
21738 2020-03-08 15:00 15 7x7 Lyga D grupė Viltis B 2-1 Tėvynės Sąjunga BFA arena
21739 2020-03-08 15:00 15 7x7 Lyga D grupė A komanda 7-2 FK Žemaičiai BFA arena
21740 2020-03-08 15:00 15 7x7 Lyga D grupė Top Kickers-Koloro 0-2 FK Trivartis BFA arena
21741 2020-03-08 15:00 15 7x7 Lyga D grupė FK Reaktyvas 1-8 FK Ozo tapyrai BFA arena
21638 2020-02-23 16:15 18 7x7 Lyga D grupė FK Reaktyvas 5-4 FK Katastrofa Sportima
21639 2020-02-23 16:15 18 7x7 Lyga D grupė Tėvynės Sąjunga 8-5 FK Stickers Sportima
21640 2020-02-23 16:15 18 7x7 Lyga D grupė FK Trivartis 0-2 FK Ozo tapyrai Sportima
21641 2020-02-23 16:15 18 7x7 Lyga D grupė Top Kickers-Koloro 5-4 Viltis B Sportima
21632 2020-02-23 15:45 18 7x7 Lyga D grupė A komanda 3-1 FK PILK BFA arena
21633 2020-02-23 15:45 18 7x7 Lyga D grupė FK Žemaičiai 2-5 FK Polivektris BFA arena
21634 2020-02-23 15:30 17 7x7 Lyga D grupė FK Ozo tapyrai 6-3 Viltis B Sportima
21635 2020-02-23 15:30 17 7x7 Lyga D grupė FK Stickers 4-4 FK Katastrofa Sportima
21636 2020-02-23 15:30 17 7x7 Lyga D grupė Tėvynės Sąjunga 5-0 FK Trivartis Sportima
21637 2020-02-23 15:30 17 7x7 Lyga D grupė Top Kickers-Koloro 8-2 FK Reaktyvas Sportima
21630 2020-02-23 15:00 17 7x7 Lyga D grupė FK PILK 2-4 FK Žemaičiai BFA arena
21631 2020-02-23 15:00 17 7x7 Lyga D grupė FK Polivektris 3-2 A komanda BFA arena
21576 2020-02-16 13:15 16 7x7 Lyga D grupė Top Kickers-Koloro 9-1 FK PILK Sportima
21577 2020-02-16 13:15 16 7x7 Lyga D grupė Tėvynės Sąjunga 2-3 FK Polivektris Sportima
21570 2020-02-16 12:30 15 7x7 Lyga D grupė FK PILK 1-4 Tėvynės Sąjunga Sportima
21571 2020-02-16 12:30 16 7x7 Lyga D grupė FK Polivektris 4-3 Top Kickers-Koloro Sportima
21566 2020-02-16 11:45 16 7x7 Lyga D grupė A komanda 4-2 FK Stickers Sportima
21567 2020-02-16 11:45 16 7x7 Lyga D grupė FK Ozo tapyrai 5-0 FK Žemaičiai Sportima
21568 2020-02-16 11:45 16 7x7 Lyga D grupė FK Trivartis 2-5 FK Katastrofa Sportima
21569 2020-02-16 11:45 16 7x7 Lyga D grupė FK Reaktyvas 1-6 Viltis B Sportima
21562 2020-02-16 11:00 15 7x7 Lyga D grupė FK Žemaičiai 0-5 FK Stickers Sportima
21563 2020-02-16 11:00 15 7x7 Lyga D grupė A komanda 5-3 FK Ozo tapyrai Sportima
21564 2020-02-16 11:00 15 7x7 Lyga D grupė Viltis B 3-2 FK Katastrofa Sportima
21565 2020-02-16 11:00 15 7x7 Lyga D grupė FK Trivartis 0-0 FK Reaktyvas Sportima
21542 2020-02-09 16:15 14 7x7 Lyga D grupė FK Katastrofa 6-0 FK Žemaičiai Sportima
21543 2020-02-09 16:15 14 7x7 Lyga D grupė Viltis B 3-2 A komanda Sportima
21544 2020-02-09 16:15 14 7x7 Lyga D grupė FK Trivartis 2-4 FK Stickers Sportima
21545 2020-02-09 16:15 14 7x7 Lyga D grupė Tėvynės Sąjunga 5-6 Top Kickers-Koloro Sportima
21538 2020-02-09 15:30 13 7x7 Lyga D grupė Tėvynės Sąjunga 1-3 FK Katastrofa Sportima
21539 2020-02-09 15:30 13 7x7 Lyga D grupė FK Stickers 1-5 Viltis B Sportima
21540 2020-02-09 15:30 13 7x7 Lyga D grupė A komanda 3-1 Top Kickers-Koloro Sportima
21541 2020-02-09 15:30 13 7x7 Lyga D grupė FK Trivartis 2-2 FK Žemaičiai Sportima
21534 2020-02-09 14:45 14 7x7 Lyga D grupė FK Reaktyvas 2-2 FK PILK Sportima
21535 2020-02-09 14:45 14 7x7 Lyga D grupė FK Ozo tapyrai 2-1 FK Polivektris Sportima
21532 2020-02-09 14:00 13 7x7 Lyga D grupė FK PILK 3-2 FK Ozo tapyrai Sportima
21533 2020-02-09 14:00 13 7x7 Lyga D grupė FK Polivektris 4-0 FK Reaktyvas Sportima
21502 2020-02-02 16:15 14 7x7 Lyga D grupė FK Katastrofa 5-1 FK PILK Sportima
21503 2020-02-02 16:15 14 7x7 Lyga D grupė FK Stickers 3-6 FK Polivektris Sportima
21500 2020-02-02 15:30 13 7x7 Lyga D grupė FK PILK 1-4 FK Stickers Sportima
21501 2020-02-02 15:30 13 7x7 Lyga D grupė FK Polivektris 5-3 FK Katastrofa Sportima
21464 2020-01-26 17:15 12 7x7 Lyga D grupė FK Ozo tapyrai 5-0 FK Stickers BFA arena
21465 2020-01-26 17:15 12 7x7 Lyga D grupė FK Polivektris 3-1 FK PILK BFA arena
21460 2020-01-26 16:30 11 7x7 Lyga D grupė FK Stickers 1-3 FK Ozo tapyrai BFA arena
21461 2020-01-26 16:30 11 7x7 Lyga D grupė FK PILK 2-6 FK Polivektris BFA arena
21453 2020-01-26 15:45 12 7x7 Lyga D grupė Top Kickers-Koloro 4-3 FK Katastrofa BFA arena
21454 2020-01-26 15:45 12 7x7 Lyga D grupė Tėvynės Sąjunga 3-3 A komanda BFA arena
21455 2020-01-26 15:45 12 7x7 Lyga D grupė Viltis B 7-1 FK Trivartis BFA arena
21456 2020-01-26 15:45 12 7x7 Lyga D grupė FK Žemaičiai 1-2 FK Reaktyvas BFA arena
21449 2020-01-26 15:00 11 7x7 Lyga D grupė FK Katastrofa 1-2 Top Kickers-Koloro BFA arena
21450 2020-01-26 15:00 11 7x7 Lyga D grupė A komanda 5-6 Tėvynės Sąjunga BFA arena
21451 2020-01-26 15:00 11 7x7 Lyga D grupė FK Trivartis 0-6 Viltis B BFA arena
21452 2020-01-26 15:00 11 7x7 Lyga D grupė FK Reaktyvas 3-4 FK Žemaičiai BFA arena
21433 2020-01-19 13:15 10 7x7 Lyga D grupė FK Ozo tapyrai 2-4 Tėvynės Sąjunga Sportima
21434 2020-01-19 13:15 10 7x7 Lyga D grupė FK Stickers 4-3 FK Reaktyvas Sportima
21435 2020-01-19 13:15 10 7x7 Lyga D grupė Top Kickers-Koloro 3-2 FK Žemaičiai Sportima
21436 2020-01-19 13:15 10 7x7 Lyga D grupė FK Katastrofa 3-6 A komanda Sportima
21429 2020-01-19 12:30 9 7x7 Lyga D grupė FK Ozo tapyrai 3-1 FK Katastrofa Sportima
21430 2020-01-19 12:30 9 7x7 Lyga D grupė Tėvynės Sąjunga 5-1 FK Žemaičiai Sportima
21431 2020-01-19 12:30 9 7x7 Lyga D grupė Top Kickers-Koloro 2-0 FK Stickers Sportima
21432 2020-01-19 12:30 9 7x7 Lyga D grupė A komanda 6-1 FK Reaktyvas Sportima
21403 2020-01-12 14:45 8 7x7 Lyga D grupė FK Katastrofa 3-1 FK Reaktyvas Sportima
21404 2020-01-12 14:45 8 7x7 Lyga D grupė FK Stickers 2-4 Tėvynės Sąjunga Sportima
21405 2020-01-12 14:45 8 7x7 Lyga D grupė FK Ozo tapyrai 3-0 FK Trivartis Sportima
21406 2020-01-12 14:45 8 7x7 Lyga D grupė Viltis B 3-2 Top Kickers-Koloro Sportima
21397 2020-01-12 14:00 7 7x7 Lyga D grupė Viltis B 0-2 FK Ozo tapyrai Sportima
21398 2020-01-12 14:00 7 7x7 Lyga D grupė FK Katastrofa 6-3 FK Stickers Sportima
21399 2020-01-12 14:00 7 7x7 Lyga D grupė FK Trivartis 0-4 Tėvynės Sąjunga Sportima
21400 2020-01-12 14:00 7 7x7 Lyga D grupė FK Reaktyvas 2-2 Top Kickers-Koloro Sportima
21407 2020-01-12 11:45 8 7x7 Lyga D grupė FK PILK 4-5 A komanda Sportima
21408 2020-01-12 11:45 8 7x7 Lyga D grupė FK Polivektris 6-4 FK Žemaičiai Sportima
21401 2020-01-12 11:00 7 7x7 Lyga D grupė FK Žemaičiai 0-1 FK PILK Sportima
21402 2020-01-12 11:00 7 7x7 Lyga D grupė A komanda 3-2 FK Polivektris Sportima
21313 2020-01-05 17:15 6 7x7 Lyga D grupė FK Stickers 1-6 A komanda BFA arena
21314 2020-01-05 17:15 6 7x7 Lyga D grupė FK Žemaičiai 2-3 FK Ozo tapyrai BFA arena
21315 2020-01-05 17:15 6 7x7 Lyga D grupė FK Katastrofa 7-4 FK Trivartis BFA arena
21316 2020-01-05 17:15 6 7x7 Lyga D grupė Viltis B 5-3 FK Reaktyvas BFA arena
21309 2020-01-05 16:30 5 7x7 Lyga D grupė FK Stickers 4-3 FK Žemaičiai BFA arena
21310 2020-01-05 16:30 5 7x7 Lyga D grupė FK Ozo tapyrai 3-3 A komanda BFA arena
21311 2020-01-05 16:30 5 7x7 Lyga D grupė FK Katastrofa 2-4 Viltis B BFA arena
21312 2020-01-05 16:30 5 7x7 Lyga D grupė FK Reaktyvas 3-2 FK Trivartis BFA arena
21321 2020-01-05 11:45 6 7x7 Lyga D grupė FK PILK 1-6 Top Kickers-Koloro Sportima
21322 2020-01-05 11:45 6 7x7 Lyga D grupė FK Polivektris 5-3 Tėvynės Sąjunga Sportima
21317 2020-01-05 11:00 5 7x7 Lyga D grupė Tėvynės Sąjunga 6-2 FK PILK Sportima
21318 2020-01-05 11:00 5 7x7 Lyga D grupė Top Kickers-Koloro 1-4 FK Polivektris Sportima
21289 2019-12-29 15:45 4 7x7 Lyga D grupė FK PILK 1-4 FK Reaktyvas BFA arena
21290 2019-12-29 15:45 4 7x7 Lyga D grupė FK Polivektris 5-4 FK Ozo tapyrai BFA arena
21285 2019-12-29 15:00 3 7x7 Lyga D grupė FK Ozo tapyrai 6-0 FK PILK BFA arena
21286 2019-12-29 15:00 3 7x7 Lyga D grupė FK Reaktyvas 2-1 FK Polivektris BFA arena
21215 2019-12-15 16:15 4 7x7 Lyga D grupė FK Žemaičiai 1-3 FK Katastrofa Sportima
21216 2019-12-15 16:15 4 7x7 Lyga D grupė A komanda 3-4 Viltis B Sportima
21217 2019-12-15 16:15 4 7x7 Lyga D grupė FK Stickers 2-2 FK Trivartis Sportima
21218 2019-12-15 16:15 4 7x7 Lyga D grupė Top Kickers-Koloro 1-3 Tėvynės Sąjunga Sportima
21211 2019-12-15 15:30 3 7x7 Lyga D grupė FK Katastrofa 1-2 Tėvynės Sąjunga Sportima
21212 2019-12-15 15:30 3 7x7 Lyga D grupė Viltis B 1-2 FK Stickers Sportima
21213 2019-12-15 15:30 3 7x7 Lyga D grupė Top Kickers-Koloro 0-12 A komanda Sportima
21214 2019-12-15 15:30 3 7x7 Lyga D grupė FK Žemaičiai 5-3 FK Trivartis Sportima
21200 2019-12-08 14:45 2 7x7 Lyga D grupė FK PILK 2-3 FK Katastrofa Sportima
21201 2019-12-08 14:45 2 7x7 Lyga D grupė FK Polivektris 7-3 FK Stickers Sportima
21198 2019-12-08 14:00 1 7x7 Lyga D grupė FK Stickers 2-3 FK PILK Sportima
21199 2019-12-08 14:00 1 7x7 Lyga D grupė FK Katastrofa 3-4 FK Polivektris Sportima
21194 2019-12-01 16:15 2 7x7 Lyga D grupė Top Kickers-Koloro 1-6 FK Ozo tapyrai Sportima
21195 2019-12-01 16:15 2 7x7 Lyga D grupė A komanda 11-6 FK Trivartis Sportima
21196 2019-12-01 16:15 2 7x7 Lyga D grupė Viltis B 4-3 FK Žemaičiai Sportima
21197 2019-12-01 16:15 2 7x7 Lyga D grupė FK Reaktyvas 5-2 Tėvynės Sąjunga Sportima
21190 2019-12-01 15:30 1 7x7 Lyga D grupė Tėvynės Sąjunga 0-2 Viltis B Sportima
21191 2019-12-01 15:30 1 7x7 Lyga D grupė FK Žemaičiai 1-4 A komanda Sportima
21192 2019-12-01 15:30 1 7x7 Lyga D grupė FK Trivartis 1-1 Top Kickers-Koloro Sportima
21193 2019-12-01 15:30 1 7x7 Lyga D grupė FK Ozo tapyrai 3-1 FK Reaktyvas Sportima
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
21798 2020-03-08 17:15 22 7x7 Lyga E grupė FK Futboliukas 3-0 WorldOne United BFA arena
21799 2020-03-08 17:15 22 7x7 Lyga E grupė Ataka 4-1 Gariūnai BFA arena
21800 2020-03-08 17:15 22 7x7 Lyga E grupė Imperialas 2-4 SKK Oniksas-TEC BFA arena
21801 2020-03-08 17:15 22 7x7 Lyga E grupė FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas 1-4 FK Euforija-Tirola BFA arena
21794 2020-03-08 16:30 21 7x7 Lyga E grupė FK Euforija-Tirola 6-0 WorldOne United BFA arena
21795 2020-03-08 16:30 21 7x7 Lyga E grupė Imperialas 1-1 FK Futboliukas BFA arena
21796 2020-03-08 16:30 21 7x7 Lyga E grupė Gariūnai 4-7 SKK Oniksas-TEC BFA arena
21797 2020-03-08 16:30 21 7x7 Lyga E grupė Ataka 3-0 FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas BFA arena
21660 2020-03-01 17:15 17 7x7 Lyga E grupė FK Odisėjas 2-0 FK Futboliukas BFA arena
21661 2020-03-01 17:15 17 7x7 Lyga E grupė Ave.Ko. 2 0-2 SKK Oniksas-TEC BFA arena
21662 2020-03-01 16:30 18 7x7 Lyga E grupė SKK Oniksas-TEC 3-1 FK Odisėjas BFA arena
21663 2020-03-01 16:30 18 7x7 Lyga E grupė FK Futboliukas 6-3 Ave.Ko. 2 BFA arena
21678 2020-03-01 15:45 18 7x7 Lyga E grupė FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas 3-4 Gariūnai BFA arena
21679 2020-03-01 15:45 18 7x7 Lyga E grupė WorldOne United 3-2 Imperialas BFA arena
21680 2020-03-01 15:45 18 7x7 Lyga E grupė FK Olandai 3-3 FK Euforija-Tirola BFA arena
21681 2020-03-01 15:45 18 7x7 Lyga E grupė Ataka 6-1 FK Pagiriai BFA arena
21674 2020-03-01 15:00 17 7x7 Lyga E grupė Imperialas 3-8 Gariūnai BFA arena
21675 2020-03-01 15:00 17 7x7 Lyga E grupė FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas 0-2 WorldOne United BFA arena
21676 2020-03-01 15:00 17 7x7 Lyga E grupė FK Pagiriai 3-4 FK Euforija-Tirola BFA arena
21677 2020-03-01 15:00 17 7x7 Lyga E grupė FK Olandai 3-8 Ataka BFA arena
21608 2020-02-23 15:45 15 7x7 Lyga E grupė FK Odisėjas 3-0 WorldOne United BFA arena
21609 2020-02-23 15:45 15 7x7 Lyga E grupė Ave.Ko. 2 0-8 Ataka BFA arena
21606 2020-02-23 15:00 15 7x7 Lyga E grupė Ataka 1-1 FK Odisėjas BFA arena
21607 2020-02-23 15:00 15 7x7 Lyga E grupė WorldOne United 1-4 Ave.Ko. 2 BFA arena
21646 2020-02-23 14:45 16 7x7 Lyga E grupė FK Euforija-Tirola 5-1 Imperialas Sportima
21647 2020-02-23 14:45 16 7x7 Lyga E grupė FK Pagiriai 5-2 FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas Sportima
21648 2020-02-23 14:45 16 7x7 Lyga E grupė FK Olandai 2-8 Gariūnai Sportima
21649 2020-02-23 14:45 16 7x7 Lyga E grupė FK Futboliukas 0-6 SKK Oniksas-TEC Sportima
21642 2020-02-23 14:00 15 7x7 Lyga E grupė FK Futboliukas 2-3 FK Euforija-Tirola Sportima
21643 2020-02-23 14:00 15 7x7 Lyga E grupė Gariūnai 8-4 FK Pagiriai Sportima
21644 2020-02-23 14:00 15 7x7 Lyga E grupė FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas 3-3 SKK Oniksas-TEC Sportima
21645 2020-02-23 14:00 15 7x7 Lyga E grupė FK Olandai 1-1 Imperialas Sportima
21582 2020-02-16 14:45 14 7x7 Lyga E grupė WorldOne United 2-13 SKK Oniksas-TEC Sportima
21583 2020-02-16 14:45 14 7x7 Lyga E grupė FK Olandai 3-3 FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas Sportima
21584 2020-02-16 14:45 14 7x7 Lyga E grupė Imperialas 0-4 FK Pagiriai Sportima
21585 2020-02-16 14:45 14 7x7 Lyga E grupė FK Futboliukas 0-5 Ataka Sportima
21578 2020-02-16 14:00 13 7x7 Lyga E grupė FK Pagiriai 4-2 FK Futboliukas Sportima
21579 2020-02-16 14:00 13 7x7 Lyga E grupė FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas 3-2 Imperialas Sportima
21580 2020-02-16 14:00 13 7x7 Lyga E grupė SKK Oniksas-TEC 11-2 FK Olandai Sportima
21581 2020-02-16 14:00 13 7x7 Lyga E grupė Ataka 8-0 WorldOne United Sportima
21574 2020-02-16 13:15 14 7x7 Lyga E grupė FK Euforija-Tirola 5-2 FK Odisėjas Sportima
21575 2020-02-16 13:15 14 7x7 Lyga E grupė Gariūnai 5-2 Ave.Ko. 2 Sportima
21572 2020-02-16 12:30 13 7x7 Lyga E grupė FK Odisėjas 5-5 Gariūnai Sportima
21573 2020-02-16 12:30 13 7x7 Lyga E grupė Ave.Ko. 2 2-11 FK Euforija-Tirola Sportima
21510 2020-02-02 15:45 12 7x7 Lyga E grupė SKK Oniksas-TEC 5-4 FK Euforija-Tirola BFA arena
21511 2020-02-02 15:45 12 7x7 Lyga E grupė FK Futboliukas 3-3 FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas BFA arena
21512 2020-02-02 15:45 12 7x7 Lyga E grupė FK Pagiriai 0-7 FK Olandai BFA arena
21513 2020-02-02 15:45 12 7x7 Lyga E grupė Imperialas 0-2 Ataka BFA arena
21506 2020-02-02 15:00 11 7x7 Lyga E grupė FK Euforija-Tirola 0-3 SKK Oniksas-TEC BFA arena
21507 2020-02-02 15:00 11 7x7 Lyga E grupė FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas 3-2 FK Futboliukas BFA arena
21508 2020-02-02 15:00 11 7x7 Lyga E grupė FK Olandai 5-4 FK Pagiriai BFA arena
21509 2020-02-02 15:00 11 7x7 Lyga E grupė Ataka 6-1 Imperialas BFA arena
21472 2020-01-26 14:45 12 7x7 Lyga E grupė WorldOne United 4-12 Gariūnai Sportima
21473 2020-01-26 14:45 12 7x7 Lyga E grupė Ave.Ko. 2 4-3 FK Odisėjas Sportima
21468 2020-01-26 14:00 11 7x7 Lyga E grupė Gariūnai 10-3 WorldOne United Sportima
21469 2020-01-26 14:00 11 7x7 Lyga E grupė FK Odisėjas 4-2 Ave.Ko. 2 Sportima
21447 2020-01-19 16:15 10 7x7 Lyga E grupė FK Odisėjas 6-3 FK Pagiriai Sportima
21448 2020-01-19 16:15 10 7x7 Lyga E grupė Ave.Ko. 2 2-3 FK Olandai Sportima
21441 2020-01-19 15:30 9 7x7 Lyga E grupė FK Olandai 3-2 FK Odisėjas Sportima
21442 2020-01-19 15:30 9 7x7 Lyga E grupė FK Pagiriai 6-5 Ave.Ko. 2 Sportima
21443 2020-01-19 11:45 10 7x7 Lyga E grupė WorldOne United 0-1 FK Futboliukas Sportima
21444 2020-01-19 11:45 10 7x7 Lyga E grupė Gariūnai 2-2 Ataka Sportima
21445 2020-01-19 11:45 10 7x7 Lyga E grupė SKK Oniksas-TEC 4-2 Imperialas Sportima
21446 2020-01-19 11:45 10 7x7 Lyga E grupė FK Euforija-Tirola 9-0 FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas Sportima
21437 2020-01-19 11:00 9 7x7 Lyga E grupė WorldOne United 0-10 FK Euforija-Tirola Sportima
21438 2020-01-19 11:00 9 7x7 Lyga E grupė FK Futboliukas 0-1 Imperialas Sportima
21439 2020-01-19 11:00 9 7x7 Lyga E grupė SKK Oniksas-TEC 5-2 Gariūnai Sportima
21440 2020-01-19 11:00 9 7x7 Lyga E grupė FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas 2-6 Ataka Sportima
21413 2020-01-12 13:15 8 7x7 Lyga E grupė FK Euforija-Tirola 3-8 Ataka Sportima
21414 2020-01-12 13:15 8 7x7 Lyga E grupė Gariūnai 3-4 FK Futboliukas Sportima
21415 2020-01-12 13:15 8 7x7 Lyga E grupė WorldOne United 2-3 FK Olandai Sportima
21416 2020-01-12 13:15 8 7x7 Lyga E grupė FK Pagiriai 3-2 SKK Oniksas-TEC Sportima
21409 2020-01-12 12:30 7 7x7 Lyga E grupė FK Pagiriai 5-1 WorldOne United Sportima
21410 2020-01-12 12:30 7 7x7 Lyga E grupė FK Euforija-Tirola 4-2 Gariūnai Sportima
21411 2020-01-12 12:30 7 7x7 Lyga E grupė FK Olandai 1-3 FK Futboliukas Sportima
21412 2020-01-12 12:30 7 7x7 Lyga E grupė Ataka 6-3 SKK Oniksas-TEC Sportima
21329 2020-01-05 13:15 6 7x7 Lyga E grupė Gariūnai 11-2 FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas Sportima
21330 2020-01-05 13:15 6 7x7 Lyga E grupė Imperialas 2-1 WorldOne United Sportima
21331 2020-01-05 13:15 6 7x7 Lyga E grupė FK Euforija-Tirola 3-3 FK Olandai Sportima
21332 2020-01-05 13:15 6 7x7 Lyga E grupė FK Pagiriai 1-8 Ataka Sportima
21325 2020-01-05 12:30 5 7x7 Lyga E grupė Gariūnai 3-0 Imperialas Sportima
21326 2020-01-05 12:30 5 7x7 Lyga E grupė WorldOne United 4-0 FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas Sportima
21327 2020-01-05 12:30 5 7x7 Lyga E grupė FK Euforija-Tirola 3-4 FK Pagiriai Sportima
21328 2020-01-05 12:30 5 7x7 Lyga E grupė Ataka 4-1 FK Olandai Sportima
21323 2020-01-05 11:45 6 7x7 Lyga E grupė FK Odisėjas 1-9 SKK Oniksas-TEC Sportima
21324 2020-01-05 11:45 6 7x7 Lyga E grupė Ave.Ko. 2 2-3 FK Futboliukas Sportima
21319 2020-01-05 11:00 5 7x7 Lyga E grupė FK Futboliukas 2-1 FK Odisėjas Sportima
21320 2020-01-05 11:00 5 7x7 Lyga E grupė SKK Oniksas-TEC 14-4 Ave.Ko. 2 Sportima
21297 2019-12-29 17:15 4 7x7 Lyga E grupė Imperialas 2-5 FK Euforija-Tirola BFA arena
21298 2019-12-29 17:15 4 7x7 Lyga E grupė FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas 2-4 FK Pagiriai BFA arena
21299 2019-12-29 17:15 4 7x7 Lyga E grupė Gariūnai 8-2 FK Olandai BFA arena
21300 2019-12-29 17:15 4 7x7 Lyga E grupė SKK Oniksas-TEC 3-0 FK Futboliukas BFA arena
21293 2019-12-29 16:30 3 7x7 Lyga E grupė FK Euforija-Tirola 5-2 FK Futboliukas BFA arena
21294 2019-12-29 16:30 3 7x7 Lyga E grupė FK Pagiriai 2-4 Gariūnai BFA arena
21295 2019-12-29 16:30 3 7x7 Lyga E grupė SKK Oniksas-TEC 6-1 FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas BFA arena
21296 2019-12-29 16:30 3 7x7 Lyga E grupė Imperialas 2-0 FK Olandai BFA arena
21235 2019-12-15 14:45 4 7x7 Lyga E grupė FK Odisėjas 1-4 Ataka Sportima
21236 2019-12-15 14:45 4 7x7 Lyga E grupė Ave.Ko. 2 1-4 WorldOne United Sportima
21229 2019-12-15 14:00 3 7x7 Lyga E grupė WorldOne United 1-4 FK Odisėjas Sportima
21230 2019-12-15 14:00 3 7x7 Lyga E grupė Ataka 9-2 Ave.Ko. 2 Sportima
21209 2019-12-08 14:45 2 7x7 Lyga E grupė FK Odisėjas 2-3 FK Euforija-Tirola Sportima
21210 2019-12-08 14:45 2 7x7 Lyga E grupė Ave.Ko. 2 2-11 Gariūnai Sportima
21204 2019-12-08 14:00 1 7x7 Lyga E grupė Gariūnai 8-2 FK Odisėjas Sportima
21205 2019-12-08 14:00 1 7x7 Lyga E grupė FK Euforija-Tirola 6-2 Ave.Ko. 2 Sportima
21206 2019-12-01 14:45 2 7x7 Lyga E grupė SKK Oniksas-TEC 4-4 WorldOne United Sportima
21207 2019-12-01 14:45 2 7x7 Lyga E grupė FK Pagiriai 0-5 Imperialas Sportima
21208 2019-12-01 14:45 2 7x7 Lyga E grupė Ataka 7-2 FK Futboliukas Sportima
21220 2019-12-01 14:45 2 7x7 Lyga E grupė FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas 6-1 FK Olandai Sportima
21189 2019-12-01 14:00 1 7x7 Lyga E grupė FK Futboliukas 1-1 FK Pagiriai Sportima
21202 2019-12-01 14:00 1 7x7 Lyga E grupė FK Olandai 2-2 SKK Oniksas-TEC Sportima
21203 2019-12-01 14:00 1 7x7 Lyga E grupė WorldOne United 2-3 Ataka Sportima
21219 2019-12-01 14:00 1 7x7 Lyga E grupė Imperialas 1-2 FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas Sportima